Stogo dengimas skarda

Stogas yra viena svarbiausių pastato konstrukcinių dalių, kuriai būtina skirti pakankamai dėmesio. Priešingu atveju, gali sutrumpėti paties pastato eksploatavimo laikas ir už remonto darbus teks brangiai mokėti. Stogo danga – gana didelė, tačiau ilgalaikė investicija, tad ją rekomenduojama pasirinkti atsakingai ir įvertinus visas aplinkybes. Skardinis stogas yra vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje, kuris pasižymi įvairiais privalumais ir patraukliomis savybėmis. Aptarkime pagrindinius šios dangos aspektus, kurie padės jums priimti savo stogui tinkamiausią sprendimą.

Skarda dengto stogo privalumai

Tiek dengiant naujo namo stogą, tiek renovuojant senąjį, kyla daugybė klausimų. Norisi patikimo ir ilgalaikio sprendimo, tačiau svarbus ir kainos aspektas. Skarda yra universalus pasirinkimas, kuris leis mėgautis daugybe privalumų. Visų pirma, skardinis stogas kainuoja santykinai nedaug – to priežastis detaliau paaiškiname žemiau. Be to, daug simpatijų ši danga sulaukia ir dėl klasikinės išvaizdos bei asortimento. Tokios stogo dangos montavimas yra gana greitas procesas, tad naujo stogo nereikės ilgai laukti, o statybų laikas visada sudaro didesnius kaštus. Taip pat lengvesnis bus ir skardinio stogo remontas: seną dangą pašalinti paprasčiau, galima keisti atskirus jos segmentus, o tai leis sumažinti remonto išlaidas ateityje. Žymiausi rinkoje gamintojai savo produkcijai suteikia gana ilgas garantijas, o ir šiaip stogas iš skardos yra ilgalaikis ir patikimas sprendimas, kuriuo džiaugsitės dar ilgai.

Stogo dengimas skarda: kaina

Skarda yra praktiškas pasirinkimas: gaunate puikią stogo kokybę už priimtiną kainą, kuri, palyginti su įvairiomis kitomis dangomis, yra ganėtinai pigi. Tai lemia keletas veiksnių. Visų pirma, skardinė stogo danga yra viena lengviausių, todėl jos montavimas – paprastesnis, pakanka lengvesnių konstrukcijų. Mažesnė kaina leidžia sumažinti dangos transportavimo kaštus ir palengvina patį montavimo procesą, tad galiausiai klientas gali šia danga savo stogą uždengti pigiau.

Galutinė skardinio stogo kaina priklausys nuo stogo formos ir ploto, pasirinktos dangos. Paprastai tiek montavimo kaina, tiek pati danga įvertinama už kiekvieną kvadratinį metrą, todėl stogdengiai gali greitai pateikti preliminarią stogo kainą. Tiesa, stogo dengimas skarda Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste kainuos pigiau, jei rinksitės vietos stogdengių komandą – kai reikia toli vykti, prisideda ir apgyvendinimo išlaidos, be to, mažesniuose miesteliuose meistrai dažniau yra mažiau profesionalesni.

Skarda dengto stogo estetika

Galimybė rinktis skirtingo stiliaus dizainą ir didelis asortimentas neabejotinai yra vienu iš skardinio stogo privalumų. Rinkoje siūloma vis modernesnių ir originalesnių stogo dangų, tačiau stogo dengimas skarda išlieka vienu populiariausių ir estetiškiausių sprendimų, tinkamu tiek senamiestyje, tiek privačių namų kvartaluose.

Laiko patikrinta ir daugelio pamėgta yra klasikinės formos falcinė stogo skarda. Ši danga tarsi jau tapo stogų klasika, ja dengtų stogų lengva pamatyti visur: ant restauruotų senovinių pastatų, modernių privačių namų ar net mažesnių daugiabučių.

Daugelį skardinis stogas žavi savo atspalvių įvairove, o skirtingos formos jam suteikia dar daugiau variacijų. Gamintojai siūlo net keletą metalo lydinių, iš jų gaminama danga taip pat skiriasi savo išvaizda, galima rinktis iš plieno, aliuminio ar vario bei titancinko gamintas dangas stogui. Be to, galima rinktis iš matinio arba blizgaus stogo dangos variantų.

Ieškodami tinkamiausio pasirinkimo, būtinai konsultuokitės su profesionaliais stogdengiais. Jie ne tik atliks dangos montavimo darbus, bet ir patars, kokią stogo spalvą rinktis yra geriau, kokia forma būtų tinkamiausia individualiu atveju.

Dangos stogui pasirinkimas

stogo-danga

Jei nusprendė rinktis stogą iš skardos, pirmiausiai ieškokite patikimų stogdengių. Jie patars, supažindins su asortimentu ir padės visoje gausybėje variantų atrasti tinkamiausią sprendimą stogui. Rinkoje yra keletas stogų dangų gamintojų, kurių pavadinimus girdėjo visi, pavyzdžiui, „Rukki“, „Monier“ ir kt. Tai tikri stogo dangų profesionalai, kurių gaminiai ne tik patikimai tarnaus, bet ir dailiai atrodys. Žinomi gamintojai siūlo rinktis ne tik stogo dangas, bet ir visą komplektą priedų, kurie puikiai dera tarpusavyje. Šį pasirinkimą apsvarstyti tikrai verta, nes tobulai derančios detalės užtikrina itin gerą sandarumą ir puikias stogo savybes. Didelis pasirinkimas suteikia laisvę, tačiau kartu ir apsunkina galutinį sprendimą, tad čia siūlome pasitikėti profesionalais – aukšta kokybė visada yra geras sprendimas, suteikiantis daug naudos.

Kodėl verta rinktis mus?

Įrengiame stogus įvairiomis medžiagomis: betoninės keraminės čerpės, bituminės čerpelės, profiliuoti skardos lakštai, PVC EPDM danga, prilydoma danga. Turime „Monier“ stogų mokyklos atestatus. Nuolat bendradarbiaujame su stogų medžiagų gamintojais „Rukki“, „Kreaton“, „Mida“, konsultuojamės dėl atsiradusių rinkoje naujų produktų, sekame naujausias technologijas. Pagal jūsų projektą paskaičiuosime sąmatą stogui, pasiūlysime geriausias medžiagų ir darbų kainas, bei nepriekaištingą kokybę. Stogas labai svarbus namo statybos etapas. Atlikus nekokybiškai stogo dengimo darbus arba naudojant nekokybiškas medžiagas, remontas vėliau kainuos labai brangiai, todėl svarbu pasirinkti patikimus stogdengius. Šiuo metu populiariausi čerpiniai, plieniniai, prilydomos dangos, PVC dangos stogai. Kiekvienas iš jų turi savo pliusų ir minusų, todėl vertėtų gerai pasidomėti prieš pasirenkant dangą, gal kartais geriau sumokėti šiek tiek brangiau, bet turėti kokybišką produktą, jeigu norime kad namas tarnautų ilgiau.