Individualių namų statyba

Statiniai:

Gyvenamieji pastatai
Negyvenamieji pastatai
Kitos paskirties statiniai

Mūsų įmonė taip pat specilizuojasi individualių namų statybos srityje. Atliekame visus statybos darbus iki dalinės apdailos. Statant namą labai svarbu pasirinkti patikimą rangovą, todėl patikėkite statybos darbus šios srities profesionalams. Per ilgus darbo metus sukaupėme nemažą patirtį, daugybę sėkmingai įgyvendintų objektų, bei užsitarnavome teigiamas klientų rekomendacijas.

Nors individualių namų statyba yra mūsų specializacija, statome įvairaus tipo namus. Pagal jūsų projektą paskaičiuosime namo samatą. Esant poreikiui, teikiame savo rekomendacijas, kaip optimizuoti projektą, norint gauti ekonomiškiausią namo kainą, kuri atitiktų jūsų lūkeščius.

Pasirinkę mus pamiršite visas namo statybos problemas ir mėgausitės statybų procesu. Kvalifikuotas statybos vadovas atsakingai atliks visus reikiamus darbus: projekto analizę, esant poreikiui projektinius pakeitimus, statybinių medžiagų parinkimą, statybos darbų organizavimą, grafikų derinimą ir pan.

Darbų sritis:

Konstruktyviniai darbai: mūro darbai, betonavimo darbai, stogų dengimas, fasadų šiltinimas.

Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Individualių namų statyba “nuo pamatų iki raktų”!

Mūsų atlikti darbai:

Namo statybos – vienas svarbiausių ir didžiausių įvykių žmogaus gyvenime, todėl visus sprendimus verta gerai apgalvoti. Svajonių namus statomės ne kasdien, tad kokybei ir patogumui kompromisų būti čia negali. Kartotiniai projektai dažnai ne visiškai patenkina poreikius, kuriuos keliame savo namams. Prisiminkite, kad naujuose namuose praleisite nemažai laiko, tad verta rinktis tai, ko iš tikrųjų norite – poreikius visiškai patenkins individualaus namo statyba, kuri suteikia daugybę galimybių kurti savo namus tokius, apie kokius ir svajojote.

Kodėl verta rinktis individualų projektą?

brezinys

Daugeliui atrodo, kad individuali namų statyba yra sudėtingas ir itin brangus procesas. Vis dėlto tai jokio realaus pagrindo neturintis mitas, nes dažniausiai skiriasi tik projekto kaina ir šis skirtumas, vertinant visos namo statybos kainos kontekste, nėra reikšmingas. Antra vertus, individualus projektas suteikia daugybę privalumų. Individualiai projektuojant namą, galima pritaikyti jį prie faktinių aplinkybių, kurias lemia sklypo vieta, dydis bei forma, orientacija ir kiti veiksniai. Kartotiniai projektai ne visai tradiciniams sklypams gali visiškai netikti, aklai juos pasirinkdami klientai rizikuoja susidurti su saulės spindulių stygiumi, kuris itin svarbus namų jaukumui užtikrinti.

Individuali statyba taip pat leidžia namą derinti prie šeimos poreikių, o ne atvirkščiai. Čia visi sprendimai yra priimami vertinant poreikius, užtikrinant kokybę ir patogumą. Tokiame name gyventi bus patogu, nes profesionalai rengdami projektą padės įvertinti ne tik šiandien kylančius poreikius, bet ir ateities perspektyvas.

Ir, žinoma, negalima paneigti individualiai projektuotų namų originalumo bei išskirtinumo. Kiekvieni namai yra unikalūs, tad niekas nenori važiuojant per miestą matyti savo namų kopijas. Namo originalumas ir unikalumas gali būti užtikrinamas tik renkantis individualų projektą.

Individualaus namo projektavimas

Namo projektas priklauso nuo sklypo ir būsimo savininko pageidavimų ir poreikių. Individualus sprendimas suteikia laisvę rinktis: namas gali priminti klasikinį, tačiau puikiai derėti net ir netradicinėje aplinkoje, o taip pat galima sukurti tokį projektą, kuris savo išvaizda ir originalumu prikaustys dėmesį. Viskas priklauso nuo norų, poreikių ir galimybių.

Jei pasirinktas sklypas yra netradicinės formos ar sudėtingo reljefo, kartotinis projektas gali sukelti problemų. Net jei toks projektas virs pastatu, bus sudėtinga jį derinti aplinkoje, atrasti jaukumą namų viduje. Galimybė pritaikyti projektą atsižvelgiant į aplinkos sąlygas bei poreikius ir yra vienas svarbiausių individualaus projektavimo privalumų, kuriais tikrai verta pasinaudoti.

Net jei planuoja ne gyvenamojo, o kito namo statybas, patikėkite projektą profesionalams. Individualaus projekto kaina bus panaši kaip ir kartotinio, tačiau rezultatas – daug geresnis. Be to, kalbant apie tokius statinius, kaip pirtis, pastogė, ūkinis pastatas ar pan. itin svarbu parinkti ir tinkamas medžiagas – čia galima pataupyti, bet kartu neturėtų nukentėti pastato funkcionalumas ir kokybė. Kartotiniai projektai tokių galimybių nesuteikia, jie paruošti pagal tariamai universalią techninę užduotį, tačiau tokia egzistuoja tik teoriniame lygmenyje.

Kiek kainuoja pastatyti namą?

Individualaus namo statybos kaina priklauso nuo daugybės veiksnių ir pasirinkimų: pastato paskirties, dydžio, statybinių, šiltinimo ir kitų medžiagų, apdailos ir kt. Visus šiuos veiksnius numato projektas, atsižvelgiant į aplinkybių visumą jame ieškoma geriausių sprendimų. Tik kuriant individualų projektą galima išlaikyti optimalumo principą, nes vienam sklypui labiau tiks mūras, o kitam – medinis namas.
Vertinant statybos kainą ir šiuo atžvilgiu lyginant individualų bei kartotinį projektus, skirtumas yra neženklus. O gali nutikti net ir priešingai, kai individualaus namo statyba kainuos pigiau. Tokia situacija susiklosto tuomet, kai alternatyvus pasirinkimas būtų kartotinis projektas su tam tikrai bereikalingais elementais. Vidutiniškai namų statybos kaina svyruoja nuo 550 Eur už kvadratinį metrą ploto su daline apdaila. Pasirinkdami individualų namą mokėsite tik už tai, kas yra reikalinga, už kiekvieną kvadratinį metrą, kurį tikrai panaudosite.

Namo statyba – gana sudėtingas procesas, kurio metu sprendžiama daugybė sudėtingų klausimų. Dėl šios priežasties visada svarbu išsirinkti patikimą ir profesionalią komandą, kuri galėtų pasirūpinti namais nuo pamatų iki rakto spynos. Įsigyti visas reikalingas paslaugas iš vienų rankų apsimoka: taip namo statybos vyks sparčiau, sklandžiau, o taip pat pavyks ir truputį sutaupyti. Profesionalai parinks medžiagas ir užtikrins geriausią kokybę, tad namų galėsite džiaugtis ne vieną dešimtmetį.

Individualaus namo statybos prasideda nuo projektavimo etapo, kuris yra labai svarbus. Vis dėlto ne mažiau už projektą yra svarbus ir pats statybų procesas, kurį sudaro šie svarbūs darbai:

• Pamatų įrengimas;
• Mūro darbai;
• Konstrukcijų statyba / montavimas;
• Stogo dengimo darbai;
• Fasado apdaila ir šiltinimas;
• Išorės bei vidaus apdailos darbai.

Nesukite galvos dėl namo statybų, tiesiog planuokite, kaip statysite baldus. Mes profesionaliai pasirūpinsime viskuo nuo dokumentų iki apdailos detalių, tad naujakuriams liks tik smagioji dalis – surengti įkurtuves.