NT Klaipėda ir Vilnius

Parduodamas butas – Kūrėnų g. 22, Klaipėda

Kaina: 119 700 € (1 050 €/m²)

Namo numeris: 22

Plotas: 114 m²

Sklypo plotas: 12 a

Aukštų sk.: 2

Metai: 2018

Pastato tipas: Mūrinis

Namo tipas: Sublokuotas namas

Šildymas: Dujinis, kita

Vanduo: Miesto vandentiekis

Įrengimas: Dalinė apdaila

Iki vandens telkinio (m): 500

Rinkitės A+ klasės kotedžus Klaipėdoje, naujas kvartalas formuojamas vos 200 metrų nuo BIG prekybos centro. Tai erdvūs namai Klaipėdos mieste – kotedžų plotas 114 kv. m. – su daugybe privalumų!

Jūsų patogumui siūlome galimybę įsigyti namus su pilna ar daline apdaila, o taip pat ir be vidaus apdailos. Sutvarkyta aplinka, galimybė rinktis šildymo būdą (oras-vanduo arba dujos), įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema. Stogo projektas yra techniškai pritaikytas saulės energijos panelių įrengimui.

Statyboms naudotos tik modernios ir kokybiškos medžiagos, kurios užtikrina A+ klasės pastato energetinį naudingumą. Statybų kokybę užtikrina griežta techninė priežiūra. Langai – mediniai (rėmas – 94 mm) su 54 mm trigubu grūdinto stiklo paketu. Lauko durys – medinės (rėmas – 94 mm) su 54 mm trigubu grūdinto stiklo paketu.

Paskubėkite rezervuoti – liko tik 6 laisvi kotedžai (3 jau parduoti)! Naujuose namuose galėsite apsigyventi greičiau, pasirinkdami pilną apdailą, teliks išsirinkti baldus! Kotedžų pirkėjams vidaus apdailos darbų kaina – nuo 200 Eur/kv. m. Apdailą atlieka patyrę meistrai, naudojame tik kokybiškas medžiagas.

Kotedžų kainos:

  • Be vidaus apdailos: 1050 Eur/ kv. m.;

  • Su daline vidaus apdaila: 1250 Eur/ kv. m.;

  • Su pilna apdaila: 1450 Eur/ kv. m.

Susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu ir suteiksime visą Jus dominančią informaciją apie projektą bei vidaus apdailos įrengimo galimybes.