Statybos darbai Klaipėdoje ir Vilniuje

Visai nesvarbu, kokius rangos darbus planuojate: statysite naują individualų namą, renovuosite seną ar tiesiog atliksite apdailos darbus, visada geriausia tokią užduotį kaip rangos darbai patikėti kvalifikuotiems specialistams. Patirtis ir žinios užtikrins aukštą darbų kokybę.
Rangos darbai dažnai siūlomi apimant tam tikrą paslaugų kompleksą: sąmatos sudarymą, projekto parengimą, atliekant žemės darbus, pamatų ir inžinerinių tinklų įrengimą, mūro darbus, stogų dengimą, fasado šiltinimą ir apdailą bei pabaigiant objekto pridavimu.

Atliekame statybos darbai:

TEIKIAME STATYBOS PASLAUGAS, NUO PAMATŲ IKI RAKTO! TAIP PAT SUDARINĖJAME SAMATAS.

ATLIKTIEMS DARBAMS SUTEIKIAMA GARANTIJA:

  • 5m atliktiems darbams.
  • 10m dengtiems darbams.
  • 20m tyčia slėptiems defektams.

Plačiau apie mūsų statybos darbus:

Individualių namų statyba

Daugelis svajoja įsikurti individualiame name, kur galėtų susilieti su gamta, kokybiškai leisti laiką po darbo. Tad nuo pradėti, norint įgyvendinti savo gyvenimo svajonę?
Pirmiausia, reikėtų apsvarstyti savo poreikius, įvertinti turimą sklypą – individualus namas gali būti statomas pagal kartotinį arba originalų projektą. Tai dalinai lems ir reikalingus rangos darbus. Rinkitės profesionalus, kurie namo statybomis pasirūpins nuo projekto iki raktų. Bendradarbiaujame su patyrusiais architektais, todėl pasirinkdami individualaus namo statybą galėsite kurti savo svajonių namus. Individualus projektas leidžia atsižvelgti į visas aplinkybes: kiek ir kokių žmonių name gyvens, ką jie mėgsta ir koks jų gyvenimo būdas.

Vienai šeimai gali prireikti ir kelių aukštų, ir tvirto mūro, o štai kitai labiausiai patiks karkasinis namelis miesto periferijoje. Mes suprantame, kad visų poreikiai – individualūs ir į visus juos stengiamės atsižvelgti, kiekvienam klientui parinkdami ir pasiūlydami optimaliausią ir labiausiai tinkamą sprendimą.
Plačiau skaitykite mūsų straipsnyje „Individualių namų statyba“ ->>

Stogų dengimas

Stogas yra, galima sakyti, svarbiausia pastato konstrukcija, kuri gyvybiškai svarbi visam pastatui ir jo eksploatacijai. Stogas apsaugo nuo nepalankių klimatinių sąlygų ir yra svarbi eksterjero detalė. Projektuojant statinius vienas didžiausių iššūkių yra nuspręsti, kokio tipo stogą pasirinkti. Tai lemia įvairios aplinkybės, tačiau kad ir kokį stogą pasirinktumėte, profesionali mūsų stogdengių komanda padės įveikti šią užduotį ir pasirūpins namų stogu.

Ne mažiau svarbus yra ir stogo dangos pasirinkimas. Rinkoje siūloma daug įvairių variantų: skarda, keraminės čerpės, bituminės čerpelės, prilydomos dangos ir daugelis kitų. Dirbame su įvairiomis stogo dangomis, todėl puikiai žinome kiekvienos dangos privalumus bei trūkumus ir galime patarti, ką geriausia rinktis kiekvienu atveju. O taip pat pasirūpinsime ir kokybišku stogo dangos montavimu. Nors naudojant įvairias stogo dangas darbų eiga yra labai panaši, itin svarbų vaidmenį čia atlieka darbų kokybė. Garo ir šilumos izoliacija, atsparumas temperatūrų svyravimu, vėdinimas – visa tai būtina atlikti teisingai ir kruopščiai, priešingu atveju, metas remontuoti stogo dangą ateis greičiau ir pareikalaus nemažų investicijų.

Plačiau skaitykite mūsų straipsnyje „Stogo dengimas skarda“ ->>

Fasado šiltinimas

Statant naujus statinius yra siekiama itin aukšto energetinio efektyvumo, tad tai, kaip šiltinamas fasadas yra itin svarbu. Šiltinamoji medžiaga apsaugo pastato sienas nuo temperatūrinių svyravimų, pailgina atitvarų gyvavimo trukmę, garai kondensuojasi šiltinamoje medžiagoje. Naudojami trys fasado šiltinimo būdai, kuriuos aptarsime detaliau.

Fasado šiltinimas iš vidaus truputį mažina patalpų plotą, tačiau yra bene vienintelė išeitis kultūros paveldo zonose, kur negalima keisti fasadų. Jei fasadas apšiltintas iš vidaus, reikalinga gera ventiliacija, patalpos santykinė drėgmė neturi viršyti 60 proc. – jai kaupiantis patalpose gali susidaryti pelėsis.
Dažniausiai fasadas yra šiltinamas iš išorės, taip geriausiai užblokuojami šalčio tiltai. Iš išorės gali būti įrengiamas vėdinamas ar tinkuojamas fasadas. Skirtumas yra vėdinimo procese ir šių metodų kainose – tinkuojamas fasadas kainuoja pigiau, tačiau jis ne taip gerai praleidžia oro srautus. Kokį metodą fasadui pasirinkti ir kokios medžiagos geriausiai atitiks lūkesčius, patars mūsų fasadų specialistai, kuri yra tikri profesionalai.

Plačiau skaitykite mūsų straipsnyje „Fasado šiltinimas“ ->>

Namo renovacijos darbai

Šiltinimo medžiagos keičiasi ir tobulėja, todėl ilgėja ir jų tarnavimo laikas. Tačiau senas šiltinimas ar prasta jo kokybė verčia atlikti renovaciją – tai vienintelis būdas padidinti pastato energetinį efektyvumą. Be to, senų pastatų sienose, ypač šaltuoju sezonu, gali kauptis drėgmė, jos tampa pralaidžios šalčiui ir būklė greitai blogėja. Žinoma, reikėtų atlikti vertinimą: galbūt kai kuriuos statinius pigiau yra nugriauti ir pastatyti iš naujo. Tačiau dažniausiai pakanka atlikti renovacijos darbus ir vėl galima mėgautis šilumą bei mažomis šildymo sąskaitomis.

Individualių namų renovacijos darbai dažniausiai apima pamato šiltinimą ir hidroizoliacijos įrengimą, sienų, stogo šiltinimą ar jo dangos keitimą, nesandarių langų ir durų keitimą. Sandarumą užtikriname naudodami kokybiškas medžiagas bei kruopščiai ir profesionaliai atlikdami darbus. Jei svarstote, ar namui reikalinga renovacija, pakvieskite specialistus ir jie tiksliausiai atsakys į šį klausimą. Pasinaudojant termovizoriumi galima pamatyti šalčio tiltus – tai padės tiksliai įvertinti situaciją.

Plačiau skaitykite mūsų straipsnyje „Fasado šiltinimas ir renovacija“ ->>