Trinkelių klojimas Vilniuje, Klaipėdoje ir aplink

UAB „Statybų įrenginių“ specialistai siūlo profesionalų trinkelių klojimą įvairios paskirties lauko dangoms. Konsultuojame trinkelių pasirinkimo klausimais, paaiškiname darbų procesą ir padedame kurti estetišką aplinką individualiems poreikiams. Kiekvienai teritorijai, priklausomai nuo jos paskirties, galime pasiūlyti bent keletą trinkelių klojimo raštų. Trinkelių panaudojimas yra ypač universalus ir neribotas: galima įrengti kiemus, aikšteles, privažiavimus, takelius ir kitas erdves, išgauti norimus raštus ir formas, rinktis spalvingumą derinant trinkeles prie aplinkos.

Kodėl verta rinktis trinkeles?

Trinkelių klojimas yra puiki alternatyva kitoms dangų rūšims, tokioms, kaip asfaltas, skalda ar lauko plytelės. Trinkelės padeda kurti jaukų ir estetišką eksterjerą, tačiau vienas didžiausių trinkelių privalumų – atsparumas aplinkos poveikiui. Kokybiškai įrengti paruošiamieji trinkelių dangos sluoksniai užtikrina atsparų pagrindą, o tvirta trinkelių struktūra sudaro dangos naujumo įspūdį net ir prabėgus daugeliui metų. Vis dėlto, kad pasiekti gerą rezultatą, trinkeles būtina kloti pagal technologiją, t. y. darbus vykdyti nuosekliai.

Kaip kloti trinkeles? Trinkelių klojimo technologija

Trinkelių klojimas yra apipintas įvairiais mitais, tačiau tikrąjį šio darbo technologinį procesą jums gali apibūdinti patyrę šios srities specialistai. Klojant trinkeles kokybiškai ir norint pasiekti ilgiausią įmanomą trinkelių tarnavimo laiką, svarbu darbus vykdyti nuosekliai ir atitikti visus technologinius reikalavimus. Visas trinkelių klojimo procesas susideda iš keturių pagrindinių etapų, kurių metu ne tik yra atliekami klojimo darbai, bet ir paruošiamas specialus trinkelių pagrindas.

1. Trinkelių pagrindo formavimas

trinkeliu-pagrindo-formavimas

Prieš atliekant trinkelių klojimą, būtina tinkamai paruošti pagrindą: suformuoti nuolydžius, panaikinti įdubas, nelygumus, pašalinti atliekas ir kitus defektus. Grunto lovio planiravimo metu yra suformuojami reikiami nuolydžiai, vėliau parengiama dangos konstrukcija, sutankinamas esamas gruntas.

2. Dangos pagrindo sluoksnių pilimas

trinkeliu-pagrindo-formavimas

Parengus trinkelių dangos pagrindą ir jam atitinkant numatytus techninius reikalavimus, galima pradėti pilti dangos pagrindo sluoksnius iš smėlio ir skaldos. Apatinį apsauginį trinkelių dangos sluoksnį sudaro smėlis. Sluoksnio storis priklauso nuo esamo grunto sudėties bei trinkelių dangos paskirties. Viduriniam sluoksniui yra naudojama sutankinta skalda. Svarbu atsižvelgti, jog skaldos pagrindo sluoksnio aukštis nenukryptų nuo projektinių normų. Visi šie sluoksniai sutankinami iki projektinio pagrindų stiprumo. Tuomet atliekamas, dinaminis pagrindų stiprumo matavimas, jeigu rezultatas atitinka projektinį, atliekama sekantis etapas.

3. Bordiūrų įrengimas

Bordiūrai įrėmina trinkeles suteikdami stabilią atramą. Tai suteikia trinkelėms ilgaamžiškumo ir patvarumo bet kokiomis oro sąlygomis. Borteliai yra parenkami pagal trinkelių paskirtį, t. y. atsižvelgiant, ar trinkelės yra klojamos važiuojamajai dangai, ar pėsčiųjų takui tiesti.

4. Trinkelių klojimas

trinkeliu-klojimas

Trinkelių dangos klojimas yra atliekamas ant pirmuose žingsniuose paruošto pagrindo – sutankinto skaldos sluoksnio. Betono trinkelės būna įvairių storių, o tikslus dangos storis yra parenkamas atsižvelgiant į numatomas apkrovas. Spalva, forma bei raštas yra parenkami derinant su užsakovu. Tarp trinkelių esančios siūlės yra užpildomos smėliu arba kita smulkia frakcija. Svarbu pažymėti, jog dažytos betoninės trinkelės yra lengvai plaunamos ir prižiūrimos, todėl tai yra ne tik estetiškas, bet ir praktiškas pasirinkimas.

Kodėl rinktis mus?

Jei jums rūpi kokybiškas rezultatas už palankią kainą – UAB „Statybų įrenginių“ siūlomos trinkelių klojimo paslaugos patenkins jūsų iškeltus lūkesčius. Susisiekę su mūsų specialistais lengvai ir greitai apsispręsite, kokias lauko trinkeles rinktis savo kiemui, aikštelei, takams ar pravažiavimui. Visiems darbams suteiksime garantiją, tačiau savo užduotis atliksime taip, kad jums problemų nekiltų ir ateityje. Susisiekite su mūsų specialistais, pamatykite atliktų darbų pavyzdžius ir gaukite jūsų lūkesčius atitinkančią trinkelių klojimo darbų sąmatą. Kurkite savo aplinką taip, kad galėtumėte ja gerėtis ilgą laiką.

Kokia trinkelių klojimo kaina?